Jumpboxing

®JUMPBOXING vznikl dlouholetým profesionálním působením ve sportovním a fitness světě a nabízí tak ucelený program pro zformování postavy, zbavení se bolestí, jeho koncept je nejvhodnější kombinací pro úbytek na váze, odstranění špatných pohybových návyků, bolestí svalů a zad a zároveň získání lepší fyzické kondice. Na konceptu JUMPBOXINGU® pracovali vrcholoví sportovci, kteří se pohybují ve světové špičce ve svém sportovním odvětví.

JUMPBOXING® je novou krví ve fitness. Jeho hlavní postavou a zakladatelkou je vrcholová sportovkyně, mistryně světa, Mgr. Zuzana Kubáňová. Ta ve spolupráci s republikově i světově uznávanými odborníky vdechla koncept novému cvičení, které se i nadále vyvíjí a sleduje nové pokroky a fyziologické poznatky ve světě sportu a fitness.

Díky „domácí“ české licenci (nikoli licenci zahraniční) JUMPBOXING může a skutečně rychle reaguje na odezvy klientů a instruktorů. Čímž se rychle vyvíjí a drží krok s novými výzkumy v oblasti fitness a cvičení.

JUMPBOXING® vznikl ze slov JUMP – SKÁKAT  a BOXING – BOXOVAT.

V reálu se jedná o to, že při skákání na TRAMPOLÍNCE boxujete, kopete a posilujete komplet celé tělo. Správně jste tedy pochopili, že JUMPBOXING® je vlastně kick-box na trampolíně.

JUMPBOXING® lekce je rozdělena na několik částí, které se vzájemně doplňují tak, aby se tepová frekvence držela v režimu spalování tuků. Ale celá lekce se dá nastavit i dle individuálních požadavků klienta.